Media


Loreal Salon Expert

Jedną z najbardziej znanych i cenionych na całym świecie firm produkujących profesjonalne kosmetyki do włosów jest firma L'Oreal Professionnel, która posiada niezwykle bogatą ofertę. Jak wiadomo każda z nas ma inne włosy i w związku z tym powinna używać innych kosmetyków do ich pielęgnacji. L'Oreal oferuję kosmetyki do włosów cienkich i delikatnych, farbowanych, zniszczonych a także szorstkich i matowych. L'Oreal Professionnel to marka profesjonalnych produktów fryzjerskich do koloryzacji, pielęgnacji i stylizacji włosów. L'Oreal Professionnel kreuje trendy fryzjerskie i współpracuje z fryzjerami na całym świecie.

 

Produkty Kerastase

Od 1964 roku marka Kerastase koncentruje się na usłudze pielęgnacyjnej, która bazuje na najnowocześniejszych formułach i najskuteczniejszych produktach. Ta prawdziwa sztuka pielęgnacji wydobywająca naturalne piękno włosów opiera się na 3 podstawowych wartościach: skuteczność, diagnoza, indywidualność.Tożsamość marki Kerastase jest nierozerwalnie związana z Laboratoriami Zaawansowanych Badań L’Oreal. W wyniku tego połączenia powstały innowacyjne, unikalne, pełne aktywnych składników produkty marzeń.

 

Melkior Professional

Melkior to profesjonalna francuska marka, założona przez dwie przyjaciółki. Ich ideą jest stworzenie profesjonalnych produktów, opracowanych w najwyższej klasy laboratoriach na świecie oraz najwyższej klasy składników tak aby w najkrótszym czasie stały się ulubieńcami kobiet.

Marka Melkior znajduje poparcie ze strony wizażystów oraz ekspertów z branży kosmetycznej. 

 

Profesjonalne lakiery Essie

Od ponad trzydziestu lat manicurzystki na świecie wybierają lakiery do paznokci Essie, gwarantujące im profesjonalny manicure. Paletę Essie tworzy ponad 140 kolorów. Dzięki temu każda manicurzystka może dowolnie wybierać kolory, by wyrazić poprzez nie swój nastrój, styl i każdą zachciankę. Lakiery Essie oraz produkty do profesjonalnej pielęgnacji Essie obecnie dostępne są w ponad 250 tysiącach salonów w 101 krajach na świecie. Witaj w świecie profesjonalnego manicuru Essie… W kolorowym świecie salonów i nail barów!

 

Kosmetyki Infuzyjne Yonelle

Innowacyjna profesjonalna marka stworzona z myślą o wykwalifikowanych kosmetyczkach i specjalistach medycyny estetycznej. Wdraża światowe nowości opracowane na bazie szerokich poszukiwań naukowych, międzynarodowych szkoleń, znajomości kluczowych trendów kosmetologicznych i imponującego doświadczenia zespołu badawczego. Priorytetem marki jest osiągnięcie maksymalnej skuteczności działania kosmetyków i zabiegów kosmetycznych poprzez poprawę wnikania substancji aktywnych w skórę.

 
 

Dołącz do Nas na Facebook'u

Badź na bieżąco z aktualnymi konkursami i promocjami!