Galeria

Wnętrze naszego salonu

Własny styl i charakter to jedna z wielu cech, którymi każdy z nas chciałby podkreślić swoją niepowtarzalność i wyjątkowość. Jednym ze sposobów na zmianę, odkrycie bądź przeobrażenie własnego wizerunku jest zmiana fryzury, do czego nasz salon fryzjerski serdecznie Państwa zachęca. Niezależnie od tego jakiego rodzaju styl Państwo preferują z największą pasją doradzimy, dopasujemy i oczywiście wykonamy strzyżenie, koloryzację bądź uczesanie odpowiednie do Państwa oczekiwań oraz obecnych trendów. Nasz zespół tworzą kreatywni pasjonaci z długoletnim stażem dla których kunszt fryzjerski to stałe podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez szkolenia oraz pokazy. A tak wyglądają wnętrza naszego salonu...


Produkty do pielęgnacji włosów

Perfekcyjna pielęgnacja na miarę potrzeb Państwa włosów.

Marki L'Oreal i Kerastase to profesjonalne kosmetyki dostępne tylko w renomowanych Salonach Expert. "Kerastase tworzy produkty, o których kobieta nie wie, że są jej niezbędne, do momentu, kiedy użyje ich po raz pierwszy."- Magazyn VOGUE.

 

Ekskluzywne Linie Produktów Kerastase


COUTURE STYLING

Kerastase wprowadza świat w nową erę stylizacji włosów.

prev next

DENSIFIQUE

Pełna gama zwiększająca gęstość włosów.

Nowa doskonałość, pasmo po paśmie, milimetr po milimetrze. 

Densifique: pierwsze wszechstronne podejście do zwiększonej gęstości włosów.

CRISTALLISE

Krystaliczny blask, lekkość światła. Pierwsze w Kérastase produkty do pielęgnacji włosów nadające włosom blask płynnego światła.

DISCIPLINE

Kompletny program dyscyplinujący na 72 godziny.

Po raz pierwszy, od marki Kerastase dyscyplina jest możliwa w czasie ruchu włosów. Kérastase odkrywa gładkość w ruchu.

Płynność- Blask- Bez puszenia.

ELIXIR ULTIMATE

Najbardziej zmysłowa Pielęgnacja Kerastase na bazie unikalnych olejków.

Wyjątkowe produkty do pielęgnacji włosów o wysokiej koncentracji cennych olejków, odpowiednie do wszystkich rodzajów włosów. 

RÉFLECTION

Blask Włosów Koloryzowanych

Kérastase Réflection to programy pielęgnacyjne opracowane dla włosów koloryzowanych. Dzięki innowacyjnej technologii wygładzają powierzchnię włosów oraz chronią trwałość ich koloru.

RÉSISTANCE

Wzmacnia i odbudowuje osłabione włosy.

Kérastase Résistance pomaga odbudować strukturę włosów osłabionych działaniem czynników zewnętrznych, przywracając im siłę i elastyczność.

SPÉCIFIQUE

Profesjonalna pielęgnacja dająca odpowiedź na różne rodzaje problemów włosów oraz skóry głowy. W skórze głowy mogą występować czasowe lub trwałe zaburzenia. Kérastase Spécifique reaguje na zakłócenia równowagi łącząc skuteczność z przyjemnością stosowania.

 

Ekskluzywne Linie Produktów L'oreal


ABSOLUT REPAIR LIPIDIUM

Gama składa się z ośmiu produktów przeznaczonych do dogłębnej odbudowy włókien włosów, która przynosi natychmiastowe widoczne rezultaty: nadaje włosom miękkość, łatwość rozczesywania oraz elastyczność i odbudowę od cebulek po końcówki.

L'OREAL HOMME

L'Oréal Professonnel Homme to produkty stworzone specjalnie dla mężczyzn. Stwórz wyjątkowy, dostosowany do swoich potrzeb i oczekiwań wygląd. Wyróżnij się w tłumie w sposób subtelny i wyrafinowany.

HYDRA SCALP

Seria wyspecjalizowanych składników pomagającyh w problemach ze skórą głowy.

INFINIUM LUMIERE

L'Oréal Professionnel przedstawia Infinium Lumiere, produkty opracowane przez i dla profesjonalistów aby spełnić wszystkie Twoje oczekiwania doskonałej stylizacji włosów.

INOA

Przedłużenie intensywności rezultatu koloryzacji INOA. Nowy wymiar. Produkty stworzone w całkowitej synergii z koloryzacją INOA, by utrzymywać naturalną barierę lipidową włosów na ich zewnętrznej warstwie.

INTENSE REPAIR

Suche włosy wymagają szczególnej pielęgnacji. Zapewni ją gama Intense Repair, która odbuduje i odżywi włókno włosa, a dodatkowo wygładzi jego powierzchnię na całej długości. Efekt: włosy gładkie, sprężyste i miękkie.

LIIS UNLIMITED

4 dni intensywnego wygładzenia włosów i ochrona przed puszeniem. Nawet przy 80% wilgotności.

LUMINO CONTRAST

Lumino Contrast to specjalna propozycja aby Twoje pasemka na włosach koloryzowanych były rozświetlone i wyjątkowo został podkreślony ich kontrast. Lumino Contrast to dodatkowa ochrona zasobów lipidowych Twoich włosów.

MYTHIC OIL

MYTHIC OIL gama produktów trafiająca w specyficzne potrzeby kobiet. Teraz jako nowa linia L’Oréal Professionnel do pielęgnacji włosów.

PRO-KERATIN REFILL

Pierwszy Wypełniacz Włosów od L'Oreal Professionnel z Pro-Keratyną. Wzmocnienie naturalnej ochrony włosów. Niezwykle odporne włókna: +70% (test instrumentalny).

SERIE NATURE

Inspirowana naturą pielęgnacja włosów. Bez parabenów. Bez silikonów. Zapachy w 100% naturalne niesyntetyczne. Barwniki w 100% naturalne.

SERIOXYL

Gama produktów Serioxyl działa na cztrey oznaki cienkich i pozbawionych gęstości włosów: mniejszą gęstość, mniejszą objętość, mniejszą grubość włosa oraz na włosy łamliwe i podatne na uszkodzenia.

VOLUMETRY

VOLUMETRY podtrzymanie objętości push – up. Używaj na co dzień aby zachować objętość „push – up”. Ta pielęgnacja pokonuje grawitację!